Platobné podmienky

Platba vopred prevodom na účet

Spôsob úhrady za objednaný tovar na stránke vaw.flox.sk je možný aj platbou vopred offline - teda bankovým prevodom alebo vkladom na náš účet. Po obdržaní platby vám objednaný tovar doručíme na zadanú adresu. Pred platbou vám všetky potrebné informácie (číslo účtu, banka, variabilný symbol) pošleme na zadanú e-mailovú adresu a zmeníme status vašej objednávky na "Čaká na úhradu"). Pri platbe nezabudnite uviesť ako variabilný symbol číslo objednávky, bez toho nevieme vašu platbu spárovať s vašou objednávkou!

Najrýchlejší je prevod v rámci jednej banky. Prevod peňazí medzi dvomi bankami trvá približne 1 až 2 pracovné dni. Peniaze môžete vložiť aj vkladom priamo na náš účet 2621026704/1100 vedený v Tatra banke, ako VS použite číslo objednávky.

Platba na dobierku - pri prevzatí tovaru od kuriéra

Ak nechcete platiť za objednaný tovar vopred, môžete zaplatiť v hotovosti pri preberaní pracovníkovi kuriérskej služby. Pri objednávkach do 200,- € bez DPH vám bude účtovaný poplatok za dobierku v rámci Slovenskej republiky vo výške 4,00 € bez DPH. Pri dodávkach do Českej republiky sa účtuje polatok vo výške 8,- € bez DPH. Pri objednávkach nad 200,-€ bez DPH je dobierka tovaru ZDARMA.

Platba v hotovosti - pri prevzatí tovaru v Sučanoch

Ak nechcete platiť za tovar vopred, môžete zaplatiť v hotovosti pri osobnom preberaní tovaru v našej predajni v Sučanoch (pri Martine) na adrese Hlavná 3 cez pracovné dni čase od 7:30 do 16:00. Termín (dátum a čas), kedy si prídete pre tovar, je potrebné dohodnúť vopred na telefónnom čísle 043 / 400 34 30.

Prihlásenie