Doručenie tovaru

Doručenie kuriérom DPD

Tovar doručujeme k zákazníkovi výhradne kuriérskou službou GEIS v rámci celej Slovenskej a Českej republiky na adresu uvedenú v objednávke. Spôsob dopravy kuriérskou službou je časovo najefektívnejší a zákazník má istotu, že sa objednaný tovar k nemu dostane rýchlo a hlavne bezpečne.

geisDodávka tovaru v rámci SR:

Pri objednávke tovaru do 200,-€      --->        4,00 € ( cena bez DPH )
Pri objednávke tovaru nad 200,-€    --->        ZDARMA

Dodávka tovaru v rámci ČR:

Pri objednávke tovaru do 200,-€ ---> 8,00 € ( cena bez DPH )
Pri objednávke tovaru nad 200,-€ ---> ZDARMA

Zákazník je vždy informovaný o dodacom termíne objednaného tovaru e-mailom alebo telefonicky.


V prípade, že máme objednaný tovar skladom, budú objednávky uskutočnené alebo uhradené do 12:00 hod. expedované ešte v ten istý deň a doručené zákazníkovi nasledujúci pracovný deň!

Pre ostatné objednávky (objednané alebo uhradené po 12:00 hod.) dodacia doba začína plynúť nasledujúci (pracovný) deň od uskutočnenia objednávky pri platbe na dobierku, resp. nasledujúci (pracovný) deň od pripísania peňažných prostriedkov na náš účet pri platbe vopred. V sobotu a v nedeľu sa tovar nedoručuje!

Bežné hodiny doručenia kuriérom sú v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00 hod. Zákazník bude pred doručením zásielky kontaktovaný kuriérskou službou na telefónnom čísle uvedenom pri objednávke.

Pri objednávkach zo zahraničia požadujeme platbu predom na náš účet. Po prijatí platby bude tovar doručený zákazníkovi kuriérskou službou.

 

Osobný odber tovaru

Tovar je možné prevziať a zaplatiť aj osobne v našej kamennej predajni na adrese:

VAW WELDING, s.r.o., Hlavná 3, 038 52 Sučany, Slovenská republika

Otváracie hodiny: 7:30 - 16:00 / pondelok - piatok

Telefonický kontakt: 043 / 400 34 30

Prihlásenie