Spoločnosť

Firma VAW WELDING, s.r.o. stavia na tradícii predaja profesionálnej zváracej techniky. Zúročujeme viac ako 20-ročné skúsenosti v dodávaní prvotriednych produktov a služieb našim zákazníkom. So silným zázemím, skúsenosťami a odbornosťou sme sa stali jednou z najuznávanejších firiem v segmente oblúkového zvárania a delenia plazmovým oblúkom na Slovensku. Kvalifikované personálne obsadenie a technické zabezpečenie umožňuje riešiť dodávku zariadení spolu s technologickým riešením kdekoľvek u zákazníka. 

Ponúkneme najvýhodnejšie riešenie

Na základe požiadaviek zákazníka, reálnych podmienok a charakteru výroby navrhneme najvýhodnejšie riešenie. Nezáväzne predvedieme ponúkané zariadenia priamo vo výrobných priestoroch zákazníka a odskúšame ich na danej aplikácii.

Dodáme TOP technológiu

Široké portfólio profesionálnych produktov a dlhoročné vzťahy s výrobcami nám umožňujú pružne reagovať na potreby a požiadavky zákazníka. Súčasťou dodávky je aj zaškolenie obsluhy a údržby zariadenia.

Garantujeme kvalitný servis

Rýchly, kvalitný a dostupný servis je náš záväzok všetkým zákazníkom. Je predpokladom k dlhodobej a úspešnej spolupráci. Kvalifikovaný tím technikov vykonáva služby v dokonale vybavenom servisnom stredisku alebo priamo u zákazníka.

Prihlásenie