Zváracia technika pre profesionálov

Firma VAW WELDING, s. r. o. stavia na tradícii predaja profesionálnej zváracej techniky pre oblúkové a odporové zváranie, zváracieho príslušenstva, komplexných riešení pre odsávanie a filtráciu splodín vznikajúcich pri výrobných procesoch, systémov pre mechanizáciu zvárania a rezania, ako aj zariadení pre ručné plazmové rezanie.

Zúročujeme dlhoročné skúsenosti v dodávaní prvotriednych produktov a služieb našim zákazníkom. Nedodávame len produkty, ale ponúkame komplexné riešenie od výberu najvhodnejšej technológie, cez inštaláciu, zaškolenie, až po podporu a servis.

So silným zázemím, skúsenosťami, odbornosťou a podporou našich zahraničných partnerov, sme sa stali jednou z najuznávanejších firiem v segmente dodávateľov profesionálnej techniky pre zváranie a odsávanie. Kvalifikované personálne obsadenie a technické zabezpečenie nám umožňuje zaistiť dodávku zariadení spolu s komplexným technologickým riešením, šitým na mieru zákazníkovi.

Ponúkneme najvýhodnejšie riešenie

Na základe požiadaviek zákazníka, reálnych podmienok a charakteru výroby navrhneme najvýhodnejšie riešenie. Nezáväzne predvedieme ponúkané zariadenia priamo vo výrobných priestoroch zákazníka a odskúšame ich na danej aplikácii.

Dodáme TOP technológiu

Široké portfólio profesionálnych produktov a dlhoročné vzťahy s výrobcami nám umožňujú pružne reagovať na potreby a požiadavky zákazníka. Súčasťou dodávky je aj zaškolenie obsluhy a údržby zariadenia.

Garantujeme kvalitný servis

Rýchly, kvalitný a dostupný servis je náš záväzok všetkým zákazníkom. Je predpokladom k dlhodobej a úspešnej spolupráci. Kvalifikovaný tím technikov vykonáva služby v dokonale vybavenom servisnom stredisku alebo priamo u zákazníka.

Prihlásenie